Apie mus

Sveiki užsukę į mūsų elektroninę parduotuvę!

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti savo produktus, kuriuos kuriame su meile ir atsidavimu.

 
Linkime gražios ir informatyvios kelionės po mūsų parduotuvę.

 

Apie URBANFOOD tikslus

URBANFOOD – šeimos verslas, puoselėjantis gilias sveiko gyvenimo būdo tradicijas. Mes gaminame funkcinius maisto produktus, tokius kaip įvairių uogų, daržovių ir sėklų milteliai, kukurūzų lazdelės, įvairios milteliais praturtintos košytės, kruopos. Tai europietiškos „super food“ ir „fast food“ versijos viename. Užtikriname Jus, kad tai yra aukščiausios kokybės ir padidinto funkcionalumo inovatyvūs produktai, kurie kuriami bendradarbiaujant su Lietuvos mokslininkais.

URBANFOOD misija – skleisti sveiką gyvenimo būdą, kurti tik sveikatai palankius produktus ir padėti atrasti naujus, natūralius skonius.

Užimtam ir skubančiam žmogui mes siūlome šiais produktais praturtinti mitybos racioną natūraliais augaliniais vitaminais bei mineralais.

Visa mūsų produkcija yra gaminama iš Lietuvoje užaugintų daržovių, vaisių, žolelių ir uogų.

URBANFOOD puikiai tinka sveiką, veganinę, vegetarinę ar žaliavalginę mitybą besirenkantiems žmonėms. Produktų sudėtyje nėra jokių konservantų, dažiklių, saldiklių, cukraus, kviečių ar kitų cheminių elementų.

 

URBANFOOD produktams suteikta galimybė naudoti Rakto skylutės ženklinimą, kuris patvirtina, kad produktuose yra mažai riebalų, transriebalų, cukraus ir druskos, daugiau maistinių skaidulų, nėra saldiklių!

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti produktus, kurie tapo nacionaliniais laureatais Europos verslo idėjų konkurse ir tarptautiniame konkurse "Quality Innovation of the Year 2015"! Plačiau.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE MŪSŲ PRODUKTUS, AUGINIMĄ BEI GAMYBĄ: http://urbanfoodeu.de/​