Lithuanian English

Apie mus

Urban Food -  šeimos sukurti lietuviški funkciniai (RAW) maisto produktai, tokie kaip įvairių uogų, daržovių, žolelių, sėklų milteliai ir jų miksai. Tai yra europietiškas "super maistas" ir "greitas maistas" viename. Šie produktai yra inovatyvūs, aukščiausios kokybės ir padidinto funkcionalumo, kurie sukurti bendradarbiaujant su mokslininkais.

 

Urban Food produktai yra tapę nacionaliniais laimėtojais "European Business Ideas" ir "Quality Innovation of the Year 2015" konkursuose. Įmonė savo veikloje remiasi ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 22000 ir SA8000 tarptautinių standartų reikalavimais. Urban Food milteliai yra natūralūs, ekologiški ir turi Rakto skylutės ženklinimą.

Simbolio „Rakto skylutė“ tikslas – padėti vartotojams lengviau išsirinkti maisto produktus tarp kitų tos pačios grupės maisto produktų. Tai įprasti produktai, tačiau juose mažiau cukraus, druskos, sočiųjų riebalų, transriebalų, nėra maisto saldiklių, o grūdų turinčiuose gaminiuose daugiau maistinių skaidulų.

    

 

 

 

Išskirtinumas:

  • Milteliai yra aukščiausios kokybės; todėl Jums reikia mažiau, kad gautumėte daugiau – 1 arbatinis šaukštelis miltelių = 100 g šviežio produkto.
  • Milteliai turi ryškesnį skonį nei apdoroti maisto produktai.
  • Taupo Jūsų pinigus - greiti ir lengvi receptai padidina patiekalų maistingumą; sveika mityba - prevencija ligoms ir papildomoms išlaidoms vaistams; puikus pakaitalas sintetiniams vitaminams ar maisto papildams. Suaugusiesiems rekomenduojama 1-2 a. š./dieną. 1 pakelio (100 g) užtenka maždaug 1 mėnesiui vartojant kasdien.
  • Alternatyva sintetiniams prieskoniams ar maisto dažikliams.

 

Kadangi esame augantis, inovatyvus šeimos verslas, nuolat įgyvendiname integruotus sprendimus, lengvai pritraukiame ekspertus, kuriame vis įvairesnę produkciją.

Labiausiai mus motyvuoja galimybė tapti lyderiais kuriant novatoriškus produktus, taikant naujausias maisto gamybos technologijas.

 

Urban Food milteliais prekiauja daugiau nei 50 parduotuvių visoje Lietuvoje. Mes taip pat pradėjome eksportą į Vokietiją, Japoniją, Jungtinę Karalystę. Kiekvienais metais mes dalyvaujame parodose ir mugėse Lietuvoje, Latvijoje, Švedijoje. 2019 mes dalyvavome ir savo gerąja patirtimi dalinomės "Networking tour organized by Danish Food Innovation to Vegan Scandinavian at The Nordic Organic Food Fair & Eco Life Scandinavia".

 

Su meile,
Urban Food šeima (strategas prof. dr. Dalius Serafinas, produktų išradėja Saulė Serafinienė, mažasis modelis ir degustatorė Adelė Laucytė, rinkodara Gintarė Laucė)

 

MAISTO TVARKYMO SUBJEKTO PATVIRTINIMO PAŽYMĖJIMAS

Rašyk
Skambink