Apie mus

RAW · VEGAN · NO ADDED FAT · NO ADDED SUGAR

 

Sveiki užsukę į mūsų elektroninę parduotuvę!

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti savo produktus, kuriuos kuriame su meile ir atsidavimu.

 
Linkime gražios ir informatyvios kelionės po mūsų parduotuvę.

 

Apie URBANFOOD – šeimos verslas, puoselėjantis gilias sveiko gyvenimo būdo tradicijas. Mes gaminame funkcinius maisto produktus, tokius kaip įvairių uogų, daržovių ir sėklų milteliai bei kukurūzų lazdelės. Tai europietiškos „super food“ ir „fast food“ versijos viename. Užtikriname Jus, kad tai yra aukščiausios kokybės ir padidinto funkcionalumo inovatyvūs produktai, kurie kuriami bendradarbiaujant su mokslininkais.

URBANFOOD misija – skleisti sveiką gyvenimo būdą, kurti tik sveikatai palankius produktus ir padėti atrasti naujus, natūralius skonius. Užimtam ir skubančiam žmogui mes siūlome šiais produktais praturtinti mitybos racioną natūraliais augaliniais vitaminais bei mineralais.

Visa mūsų produkcija yra gaminama iš Lietuvoje užaugintų daržovių, uogų, žolelių ir sėklų.

URBANFOOD produktai puikiai tinka sveiką, veganinę, vegetarinę ar žaliavalginę mitybą besirenkantiems žmonėms. Produktų sudėtyje nėra jokių konservantų, dažiklių, saldiklių, cukraus, kviečių ar kitų cheminių elementų.

Mūsų produktai pažymėti rakto skylute. Simbolio „Rakto skylutė“ tikslas – padėti vartotojams lengviau išsirinkti maisto produktus tarp kitų tos pačios grupės maisto produktų. Tai įprasti produktai, tačiau juose mažiau cukraus, druskos, sočiųjų riebalų, transriebalų, nėra maisto saldiklių, o grūdų turinčiuose gaminiuose daugiau maistinių skaidulų.

 

 

Pripažinimas. Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti produktus, kurie tapo nacionaliniais laureatais Europos verslo idėjų konkurse ir tarptautiniame konkurse "Quality Innovation of the Year 2015"

 

URBANFOOD vertybės

Greitas sprendimų

priėmimas

Išskirtinė darbuotojų

kompetencija

Visi URBANFOOD darbuotojai yra savo srities profesionalai, o kurdami produktus bendradarbiauja su Aleksandro Stulginskio universiteto mokslininkais

Efektyvumas

 

Būdami augantys ir inovatyvūs, galime įgyvendinti kompleksinius sprendimus, pritraukti ekspertus, sukurti dar daugiau įvairių produktų.

Progresas

 

Mus motyvuoja galimybė būti pirmiems, kuriant inovatyvius produktus bei pritaikant naujausias maisto gamybos technologijas.

MAISTO TVARKYMO SUBJEKTO PATVIRTINIMO PAŽYMĖJIMAS.